Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

ZMIENIARKA CD gdzie lokować i któredy kabel puścić?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • ZMIENIARKA CD gdzie lokować i któredy kabel puścić?

    marjusz, SLX - miałem taką wersje i było sterowanie z pilota. Musisz dokupic sobie pilota...tzn tj. kpl kluczyk + pilot, o odpowiedniej częstotliwosci i go zaprogramowac.
    A czy taki klucz tz pilot będę umiał zaprogramować skoro nie wiem czy mam to sterowanie?
    Prawdopodobnie po wypowiedziach za które dziękuje mam to sterowanie, ale wolałbym przed zakupem sprawdzić tylko nie wiem jak?
    //Dziekuje za podpowiedzi

  • #2
    ZMIENIARKA CD gdzie lokować i któredy kabel puścić?

    Gdzie w o1 najlepiej zamontować zmieniarkę?
    Pewnie w bagażniku, we wnęce? Ale na podłodze, czy wiesza się jakoś to urządzenie na ściance bagażnika?

    I którędy powinny biec przewody od zmieniarki do radia?

    Można zmieniarkę zamontować pod fotelem pasażera?

    W schowku nie chcę montować, a podłokietnika nie mam.

    Czy jeszcze w ogóle jest sens bawić się w montowanie zmieniarek, w dobie pojemnych płyt DVD lub pamięci typu USB/Pendrive?

    Komentarz


    • #3
      satoot, ja bym zainweścił w radio z czytnikiem kart pamięci albo USB i po problemie :wink:
      u mnie zmieniarka (z której już nie korzysatam ) ori jest w gagażniku we wnęce za tapicerką montowana do podłogi i ścianki (2 uchwyty) :wink:
      1.8T AGU L&K

      2.0TDI BKD ELEGANCE

      TOYOTA LAND CRUISER J95

      Komentarz


      • #4
        Jedna płyta dvd lub pendrive śmiało zastąpi zmieniarke wiec nie widze potrzeby montowania. Ci którzy maja zamontowane to urzywaja, ale radze poprostu jak kolega kupic radio DVD z USB czy karta SD bo zminiarka była dobra ale 15lat temu
        1.8 AGN 20V SLX '99

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez masiek
          Jedna płyta dvd lub pendrive śmiało zastąpi zmieniarke
          to prawda, też w tamtym roku pozbyłem się zmieniarki z radiem :wink:
          lepiej nagrać utworki w mp3 i ma się święty spokój :szeroki_usmiech

          Komentarz


          • #6
            Najpierw pytanie: co najbardziej cenisz? Jakość dźwięku? Masz już coś dłubane jeśli chodzi o car audio? Jeśli tak to dobra zmieniarka i oryginalne płytki w niej dadzą ci o niebo lepszy dźwięk niż dowolne mp3, czy to z pendrive'a czy z płyty.

            Komentarz


            • #7
              satoot, tak wygląda moja ściemniarka :P
              1.8T AGU L&K

              2.0TDI BKD ELEGANCE

              TOYOTA LAND CRUISER J95

              Komentarz


              • #8
                Ja nie jestem przekonany do zmieniarek, wcześniej miałem radyjko + pendrive, teraz celuję w XAV z napędem DVD i to rozwiązuje problem całkowicie...
                OGIEŃTEAM by OCP

                President Taylor III + PRESIDENT ML-145

                www.mgregor.pl
                www.pokerstrategy.com/u3JOTE - wejdź i graj! ; )

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez pkacz
                  Najpierw pytanie: co najbardziej cenisz?
                  co ja cenie :?: , zajebistą jakość muzyki :!: , którą słucham oczywiscie tylko w domu bo moim zdaniem, w aucie poza waleniem w dekiel subwoofera nic nie słychać. dlatego wystarczy mi standard i pliki w mp3 by się nie martwić, czy na tej dziurze zawiesi mi się zmieniarka czy nie. a po drugie, wywalać tyle kasy po to tylko, by posłuchać muzyki w drodze do pracy czy na zakupy, wolałem zainwestować w coś, co mogę w każdej chwili używać :wink:

                  Komentarz


                  • #10
                    ufo, a widzisz, ja w domu niestety nie mogę i tyle... Nie mam warunków do urządzenia porządnego audio, nie miałbym możliwości słuchania tego co lubię z odpowiednia głośnością, poza tym jestem osobą pracującą w domu i do tego pracoholikiem zakochanym w tym co robi więc w domu zawsze wolę spożytkować czas inaczej. Jedyna dla mnie możliwość słuchania muzyki to auto. A co do kosztów hobby jakim jest CA, to cóż... dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają

                    Komentarz


                    • #11
                      Witam. Postanowiłem odkopać temat (archeolog :twisted: ), ponieważ mam taki sam problem, a nie chcę zakładać nowego tematu. Obecnie znajduje się we wnęce w bagażniku na gąbce i nie spełnia to swojej roli. Każda wypukłość czy cokolwiek odbija się na płycie. Macie jakieś pomysły na to ? Proszę o szybką odpowiedź . Pozdrawiam.

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez Danny10
                        Witam. Postanowiłem odkopać temat (archeolog :twisted: ), ponieważ mam taki sam problem, a nie chcę zakładać nowego tematu. Obecnie znajduje się we wnęce w bagażniku na gąbce i nie spełnia to swojej roli. Każda wypukłość czy cokolwiek odbija się na płycie. Macie jakieś pomysły na to ? Proszę o szybką odpowiedź . Pozdrawiam.
                        u mnie było w tym śmieszyn schowku po lewej stronie i działało bez problemów. Też leżała na gąbce :lol: no i przycisnięta była z lewej i prawej gąbką. I tak przez 6 lat działa
                        Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                        Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                        Komentarz


                        • #13
                          Ja mam dokładnie tak samo, jednak i tak przeskakuje płyta :/. Jutro ulokuję ją pod siedzeniem pasażera jak się da i zobaczę efekty.

                          Komentarz


                          • #14
                            bagażnik to najlepsze miejsce pod siedzeniem ci ją skopią pasażerowie a najlepiej na tym samym kablu zamontować coś takiego oczywiście jak masz ori radio: Link

                            Jeśli chodzi o montaz zmieniarki leżała na płasko w bagażniku zamontowana tak : przykleiłem taśmę dwustronną a doniej rzep oczywiście część z haczykami.(rzep taki jak w butach) i ładnie przyczepiła sie sama do tapicerki w bagażniku ( oczywiście robisz takie dwa paski wzdłuż zmieniarki). Miałem tak w 4 autach jakie miałem i nigdy ani nie przeskoczyło ani sie nie oderwała od podłoża
                            [b]SPOT OLSZTYN ostatni piątek miesiąca godz.19.00 parking przed TP SA

                            Komentarz


                            • #15
                              Dzięki za rady. Jako, że to stara zmieniarka i trochę dużo to pod siedzenie nie weszła. Wnerwiony przywiązałem ją w bagażniku drutami i trzyma się. Czasami przeskoczy, ale nie tak jak poprzednio, chociaż teraz w przypływie gotówki rozważam ponownie zakup radia CD z USB. Tutaj już chyba nie ma mowy o przeskoku płyty z racji umiejscowienia itp. ? Czy radia w kwocie do 3oo zł. różnią się jakoś specjalnie ? Na oku mam Pionka i Kenwooda. Na początku było również Sony, ale odpadło za wygląd :twisted: .

                              Komentarz

                              POWRÓT NA GÓRĘ
                              Pracuję...
                              X